РеєстраціяВхід

Меню сайту

ОПП

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Спеціальність 075 «Маркетинг»

Класичне визначення маркетингу звучить так : «виявлення,прогнозування,задоволення споживчого попиту і керування ним».Тобто,саме від роботи маркетолога багато в чому залежить,наскільки ті чи інші товари і послуги будуть затребувані на ринку.

Мета маркетолога- вивчити потреби потенційного споживача,виявити наскільки запропонований продукт буде цим потребам відповідати,як і де він найкраще продаватиметься.

Маркетолог – одна з найперспективніших і найзатребуваніших професій на ринку праці. Будь-яка організація,навіть якщо вона не має відділу маркетингу, все одно провадить маркетингову діяльність – розробляє товари чи послуги,встановлює на них ціни, забезпечує розповсюдження і просування на ринку, займається рекламою. Багато молоді зараз орієнтується на підприємницьку діяльність, на можливість створення  і розвитку власного бізнесу. А  добра професійна підготовка, безперечно, допоможе майбутнім підприємцям започаткувати успішний, конкурентоздатний бізнес. Маркетологи потрібні у всіх сферах – від комерційних структур до політичних організацій.

Спеціальність «Маркетинг» є універсальною, тому користується великою популярністю у абітурієнтів.

У маркетингу існує величезна кількість напрямів, по суті, це  «неоране поле», і професіонал завжди знайде тут свою нішу. Роботодавці звертають увагу на два основні моменти – досвід роботи претендента та його потенціал, креативність. Що стосується досвіду : студенти третього курсу мають можливість влаштовуватися  помічниками маркетолога, нехай, навіть на неповний робочий день. Сучасні роботодавці охоче беруть у штат молодих перспективних фахівців. Тому,навіть,маючи мінімальний досвід, ви зможете знайти достойне місце роботи. Маркетинг – це дуже динамічна, сповнена інновацій сфера, в якій постійно з'являється щось нове. Тому фахівець з маркетингу має розвиватися, бути в курсі того, що відбувається – інакше не втримається на ринку праці.

Спеціальність «Маркетинг» - це: реальна можливість здобути якісну освіту; цікава, престижна та високооплачувана майбутня професія; сучасні знання теорії та практики економічного співробітництва; постійно зростаючий попит  в умовах розвитку бізнесу; широкі можливості працевлаштування в регіоні та поза ним; насичене суспільне життя.


Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz