РеєстраціяВхід

Меню сайту

ОПП

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 07. Порядок звітності, контролю за здійсненням фінансово-господарської діяльності

7.1. Коледж відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Указу Президента України "Про Державне казначейство України" та інших нормативно-правових актів складає затверджені форми місячної, квартальної та річної звітності і подає їх до органів Державного Казначейства України, Державної податкової служби, Державного комітету статистики, Пенсійного фонду України, Фонду соціального страхування та Міністерству аграрної політики та продовольства України.

7.2. Коледж   самостійно  здійснює  оперативний,   бухгалтерський  та фінансовий облік своєї роботи, веде статистичну та фінансову звітність згідно з установленими нормами, подає їх в установленому порядку до органів, яким, законодавством України, надане право контролю за відповідними напрямами діяльності.

7.3. Директор та головний бухгалтер Коледжу несуть персональну відповідальність  за достовірність  бухгалтерської та  статистичної звітності, своєчасність   проведення   інвентаризації,   оформлення   і   подачі   відповідних документів до правових та інших органів.

7.4. Аудит фінансово-господарської діяльності Коледжу здійснюється згідно з законодавством України.


Ананьївський коледж