РеєстраціяВхід

Меню сайту

ОПП

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0 

Циклова комісія викладачів дисциплін природничо-наукової, загально-економічної та професійної підготовки

          Комісія циклу природничо-наукової та загальноекономічної професійної підготовки є профілюючою в підготовці спеціалістів з «Комерційної діяльності».

          До складу комісії входить дев'ять викладачів, один з яких – кандидат економічних наук; троє викладачів – методисти, спеціалісти вищої категорії; четверо – спеціалісти вищої категорії; один викладач – спеціаліст першої категорії.

       З метою забезпечення виконання ключового завдання «Впровадження компетентнісного підходу в процесі професійної підготовки майбутнього спеціаліста», викладачі циклової комісії спрямовують свою роботу на:

  • удосконалення та створення ефективної сучасної матеріально-технічної бази для розвитку та забезпечення навчально-виховного, методичного процесу;
  • створення та забезпечення системи контролю якості знань студентів;
  • створення та забезпечення ефективної системи виховання студентів на засадах загально-людських, громадянських цінностей;
  • забезпечення морально-духовного розвитку студента, формування зрілої творчої особистості;
  • підготовку молодого фахівця до свідомого вибору сфери житєдіяльності.

      Для цього викладачами розроблені, створені, розглянуті і рекомендовані до використання індивідуальні плани, плани роботи кабінетів і лабораторій та план роботи циклової комісії. В своїй педагогічній діяльності викладачі комісії використовують різноманітні інноваційні форми та методи навчання, новітні технології.

      Важливе значення приділяється позааудиторним заходам, які проходять в рамках тижня комісії та днів дисципліни, в проведенні яких студенти приймають активну участь, готуючи презинтації, засідання круглих столів, конференції.

      Щороку викладачі циклової комісії приймають участь у виставці ДУ НМЦ «АГРООСВІТА».

 

Циклова комісія працює над такими проблемами:

  • впровадження компетентнісного підходу в процесі професійної підготовки майбутнього спеціаліста;
  • допомогти студентам у прискореному оволодінні спеціальністю, досягненні високої професійної компетентності;
  • будувати навчально-виховний процес на засадах забезпечення переходу від процесуальної до результативної, компетентнісної практичної освіти;
  • створити та забезпечити ефективні системи національного виховання на засадах загальнолюдських, громадських цінностей, забезпечення фізичного, морально-духовного розвитку студента, формування зрілої творчої особистості, громадянина України і світу, підготовити молодого фахівця до свідомого вибору сфери життєдіяльності.

 

 

 

 

сайт викладача - moloshnik.at.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт викладача - shalar.at.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт викладача - ryrmak.at.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ананьївський коледж