РеєстраціяВхід

Меню сайту

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Список

рекомендованих до зарахування

на місця державного замовлення

на перший курс денної форми навчання

 

спеціальність 071 «Облік та оподаткування»

  1. Биченко Валерія Геннадіївна
  2. Бороданенко Анастасія Сергіївна
  3. Гносінський Михайло Ігорович
  4. Гордовська Анастасія Петрівна
  5. Грабовський Владислав Юрійович
  6. Гурзу Ксеня Петрівна
  7. Дарделла Віктор Євгенович
  8. Домброван Карина Сергіївна
  9. Єпур Альона Володимирівна
  10. Єпур Катерина Анатоліївна
  11. Іванов Вадим Геннадійович
  12. Іванов Дмитро Вікторович
  13. Кирилюк Олександр Юрійович
  14. Кожухар Інна Сергіївна
  15. Кожухар Ірина Сергіївна
  16. Красатюк Андрій Борисович
  17. Кузьменко Дар’я Сергіївна
  18. Лисак Ангеліна Сергіївна
  19. Мержиєвська Олена Вікторівна
  20. Мержиєвський Вячеслав Вячеславович
  21. Мойсєєнко Станіслав Олександрович
  22. Приходько Софія Юріївна
  23. Ротар Олександра Володимирівна
  24. Чебан Ольга Володимирівна
  25. Юраш Дарина Сергіївна

 

спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

  1. Балтян Олександр Андрійович
  2. Бондар Катерина Олександрівна
  3. Гайдай Денис Сергійович
  4. Гонорацький Костянтин Романович
  5. Гузенко Ольга Леонідівна
  6. Дворецька Ганна Вадимівна
  7. Дікусаров Ярослав Віталійович
  8. Котляр Руслана Олександрівна
  9. Кузнецова Христина Вікторівна
  10. Мазуркевич Анастасія Вадимівна
  11. Матрос Аміна Денисівна
  12. Медведенко Альбіна Геннадіївна
  13. Мостова Вікторія Василівна
  14. Неугоднікова Наталія Олексіївна
  15. Саакян Лєвон Акопович
  16. Співак Владислав Геннадійович
  17. Стойка Раїса Артемівна
  18. Туриця Анастасія Михайлівна
  19. Туріца Алла Анатоліївна
  20. Флора Володимир Михайлович
  21. Фрунзе Максим Сергійович
  22. Целік Роман Сергійович

 

спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

  1. Гарескул Олеся Анатоліївна
  2. Гургіш Родіон Дмитрович
  3. Іванова Богдана Вячеславівна
  4. Киржой Ольга Андріївна
  5. Кравченко Владислава Романівна
  6. Кравченко Тетяна Миколаївна
  7. Маймескул Олександр Олександрович
  8. Пінтяк Кароліна Михайлівна
  9. Салатян Володимир Олександрович
  10. Салатян Ірина Петрівна
  11. Тесля Євгеній Володимирович
  12. Ткаченко Віталій Вікторович

 

спеціальність 075 «Маркетинг»

  1. Артеменко Юлія Володимирівна
  2. Білокаменська Альбіна Олегівна
  3. Денісіченко Дмитро Олександрович
  4. Кирнац Андрій Миколайович
  5. Кожухар Михайло Сергійович
  6. Мельниченко Денис Анатолійович
  7. Панич Тетяна Олександрівна
  8. Полянський Юрій Вадимович
  9. Руденко Яна Олександрівна
  10. Салагорник Карина Геннадіївна
  11. Ткачук Карина Олегівна
  12. Шевченко Даніїл Сергійович
  13. Шевчук Олег Вікторович

 


Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz