РеєстраціяВхід

Меню сайту

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Головна » 2017 » Жовтень » 23 » ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ
11:27
ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Один раз на рік наближається день, коли ми вимовляємо «вчитель», згадуючи при цьому не контрольну роботу, тематичне оцінювання чи підсумкову атестацію, а квіти і добрий настрій.

У прекрасну осінню пору приходить до нас освітянське свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини променіють над землею, немов дарують весь свій жар любові педагогам. І це золото, дароване щедрою осінню в знак щасливої долі, і день, осяяний тисячами щирих посмішок вдячних студентів, належать дорогим викладачам. Це не тільки професійне свято вчителів, це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління. Студенти нашого коледжу теж привітали своїх наставників духмяними букетами осінніх квітів, святково прибраними розмаїттям барв осінніх соняхів, чорнобривців, жоржин, айстрів коридорами, аудиторіями, організували виставку композицій. Було випущено близько двадцяти вітальних стінгазет, до яких студенти  поставились з ентузіазмом, творчістю  та фантазією.

В актовій залі коледжу група 33 відділення «Комерційна діяльність» провела відкриту виховну годину присвячена Дню працівників освіти під гаслом «Учителю вклоняюся доземно перед великим іменем твоїм».

Ведучі Третьякова Людмила та Скрипник В’ячеслав  розпочали свій виступ такими словами:

У партитурі вічного буття,

Яку ніколи двічі не зіграти,

Є дні, яким судилось забуття,

А є прекрасні, незабутні дати.

Студенти групи декламували вірші, виконували пісні в яких оспівувалась почесна   і важка праця викладача. Привітання отримали не тільки викладачі, а всі працівники коледжу, які забезпечують навчальний процес, адже вони також вболівають за наших студентів, роблять так, щоб  коледж і справді став для всіх студентів затишним, рідною домівкою. Для них студенти 22 групи Ткачук Тетяна та Подорожнюк Наталя виконали танок який створив атмосферу бадьорості та….. .

Особливе привітання пролунало для директора коледжу, кандидата економічних наук Прижбило Віталія Олександровича. Його професія і посада – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Саме директор забезпечує своїм вихованцям любов до знань, до прекрасного, світлого, вічного.

А студентка Гайдай Марина звернулася до Віталія Олександровича такими словами:

Віталію Олександровичу!

Шляхи земні і провидіння Долі

Вас привели в Ананьївські краї.

І вже отут, у коледжі аграрному,

Ви пізнавали радощі й жалі.

Якщо душі покликання - Учитель,

А сміх студентський - бажана мета,

То рідний коледж - мудрості обитель,

Де злагода панує й доброта!

Тяжка то праця - витворить Людину

І - благородна, аж до сивини,

Коли чиюсь спокутуєш провину,

Бо вчитель завжди винен без вини...

І кожен день - хвилина по хвилині –

Екзамен свій складали Ви в житті.

А в нагороду Вам - усі п"ятірки

За всі труди, а ще - за сивину.

І щастя теж - на всі його відтінки,

Хоча й не без гіркого полину...

Директоре! Учителю! Колего!

Сьогодні ми бажаєм щиро Вам

Ще літ та й літ під Долі оберегом.

Хай таланить і думам і словам.

Хай сіється розумне, добре, вічне

І в юних душах щедро пророста

І мрія Ваша, й праця титанічна

І Ваш талант, і Ваша доброта!

Проходять роки, на зміну одному поколінню приходить інше. Тому ведучі не залишили поза увагою тих викладачів, які на даний час знаходяться на заслуженому відпочинку і хвилиною мовчання вшанувати пам’ять ветеранів, яких уже немає серед нас. Їхній внесок в історію розвитку нашого навчального закладу є безцінним…

Життя триває, час летить невпинно. Славні традиції навчального закладу  продовжує молоде покоління. Так викладачі коледжу на високому професійному та методичному рівнях забезпечують навчальний процес. За рейтингом аграрних технікумів і коледжів, які брали участь у конкурсі «Педагогічні інновації» ВСП Ананьївський аграрно-економічний коледж УНУС посів 29 місце серед ста десяти ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації.  Директору коледжу Прижбило В. О. вручив грамоти Голови Ради директорів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації викладачам коледжу, які показали високі результати участі в обласному огляді-конкурсі  методичних матеріалів серед викладачів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Одеської області.

З вітальним словом виступив Віталій Олександрович, який висловив щирі слова вдячності за наполегливий вчительський труд, високий професіоналізм і побажав усім колегам натхнення, успіхів та нових творчих звершень.

 

Віталій Олександрович подякував студентам за виховну годину і сказав, що вона стала справжнім подарунком для викладацької родини коледжу. Адже викладачі в їхніх серцях запалюють багаття жаги знань, віддають свої знання, частку свого серця, чистоту своєї душі.

Всі присутні покинули актову залу в піднесеному настрої та впевненості в тому, що професія вчителя є найблагороднішою з усіх.

Свята приходять і відходять, змінюються дати і події, їх забувають і відроджують, але День Вчителя святкуватиметься завжди.

Куратор 33 групи відділення

 «Комерційна діяльність»

Шалар Валентина Іванівна

Переглядів: 77 | Додав: mivan | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz