РеєстраціяВхід

Меню сайту

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Головна » 2015 » Червень » 8 » Ділова гра з дисципліни "Фінансовий облік"
15:38
Ділова гра з дисципліни "Фінансовий облік"

Ділова гра – інтерактивний метод навчання

Новизна в практичній роботі педагога може виявлятися  не лише в розробці нових навчальних методів,  прийомів, засобів та їх оригінальних поєднань, але і в ефективному застосуванні набутого досвіду в сучасних умовах, удосконаленні раціоналізації, модернізації відповідно  до нових завдань.

         

Застосування ділових ігор та їх елементів на заняттях дозволяє формувати професійну спрямованість,  позитивне ставлення до майбутньої професії, схильність до неї, прагнення набути якісних знань та їх застосування в умовах виробництва.

Рольовий розподіл вводить студентів у сферу виробничої діяльності з конкретними виробничими ситуаціями, що є ефективним методом підготовки сучасних спеціалістів, який дозволяє поєднувати знання і уміння студентів, виховувати почуття відповідальності, уміння творчо мислити, почуття колективізму та взаємовідповідальності за доручену справу, формуванню професійних якостей, адже від рівня підготовки майбутніх бухгалтерів  значною мірою залежить успішне виконання замовлення держави на фахівців з високою професійною компетентністю, здатністю до роботи в сільськогосподарських підприємствах та інших формуваннях в сучасних умовах господарювання.

20 лютого 2015 року викладачами Філіпщук Н.І. і  Філіпщук К.І. було проведено бінарне відкрите заняття з фінансового обліку та навчальної практики з фінансового обліку  за темою : «Касир. Облік касових операцій». Заняття проводилось методом ділової гри з метою формування професійних знань, вмінь та навичок у складанні первинних документів і облікових регістрів з обліку касових операцій.

Студенти були  поділені на дві  команди, що умовно представляли  два  місцевих сільськогосподарських підприємства: ТОВ «Іскра-Юг» ( 1 - а команда) та СВК «Україна» ( 2 - а команда). Кожна команда  обрала  свого лідера та розподілила  студентів за ролями гри: керівник підприємства, головний бухгалтер, бухгалтер розрахункового відділу, касир і два працівники  підприємства, що мали  як внести готівку в касу, так і одержати її. Крім того, від кожної команди обирались  «експерти» для перевірки складених пакетів документів з обліку касових операцій протилежної команди.

 

Учасники  гри гарно справились з поставленими завданнями і показали достатньо високий рівень фахової підготовки студентів випускних груп в складанні первинних документів та облікових регістрів з обліку касових операцій. Було цікаво спостерігати за роботою студентів на посадах, їх прагненням до активних дій, бажанням  до творчої і продуктивної праці, мотивації власної поведінки, прагненням в досягненні найкращих успіхів роботи своєї команди.

Викладачі зауважили, що уміння та  навички, набуті в процесі ділової гри допоможуть майбутньому фахівцю економічного профілю запобігти  помилок у самостійній професійній діяльності, а умови колективної праці виховуватимуть почуття відповідальності за виконання певної ділянки облікової роботи, самодисципліну, вміння узгоджувати свої дії з діями інших учасників гри для досягнення спільної мети. Адже сучасний рівень розвитку українського суспільства потребує підготовки мобільного та ініціативного, відповідального та самостійного, з умінням творчо мислити працівника, фахівця -  господаря суспільного і приватного виробництва, здатного до самоосвіти, самовиховання та самовдосконалення.

Переглядів: 365 | Додав: mivan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz