РеєстраціяВхід

Меню сайту

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Головна » 2016 » Грудень » 10 » «До нас завітала … поліція»
17:42
«До нас завітала … поліція»

Під час  навчання студентів  в коледжі, ми, викладачі, куратори переймаємося їх поведінкою не  менше, ніж успішністю. Саме тому в навчальному закладі існує комісія з профілактики та попередження праворушень. Зрозуміло, що в групі навчаються студенти з різних районів та населених пунктів, які до цього не були знайомі. Тому інколи процес знайомства в групі, в гуртожитку або з місцевими юнаками та дівчатами проходить «гучно». Куратори завжди, намагаються  залагодити конфлікти в групі самотужки або з залученням заступника директора з виховної роботи Ілюхіна В.А. Потім з метою  профілактики, учасники події викликаються  на засідання  комісії, яка зі своїми рішеннями звертається до адміністрації  про винесення попередження або догани. І, прикро, коли окремі студенти скептично відносяться до таких покарань, не розуміючи, що цим псують свою характеристику, перекреслюють дорогу в своє майбутнє, якщо згодом надумають обрати службу в поліції, ДСО, в Збройних силах.

Ось чому 9 грудня в рамках тижня правового виховання відбулась зустріч з працівниками поліції – інспектором служби ювенальної  превенції – старшим лейтенантом поліції Балаканом В.А., старшим інспектором з кадрового забезпечення, майором поліції Вакарчук А.П. та старшим інспектором, капітаном Твердохліб А.В.

Правоохоронці розповіли про  службу  в поліції. Балакан В.А. відповів на окремі запитання студентів  щодо виникнення відповідальності за вживання алкоголю, паління в громадських місцях, крадіжки особистих речей та телефонів, бійки  та ін. Майор Вакарчук А.П. розповіла  про можливості вступу та навчання в їхньому  відомчому вищому навчальному закладі.

Зустріч виявилася дуже цікавою та плідною, за що і хочеться подякувати працівникам поліції!

Ситник С.Г., викладач-методист

 

Переглядів: 54 | Додав: mivan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz