РеєстраціяВхід

Меню сайту

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Головна » 2018 » Лютий » 1 » «ГЕРОЇ КРУТ – ДЛЯ НАЩАДКІВ ВЗІРЕЦЬ»
16:31
«ГЕРОЇ КРУТ – ДЛЯ НАЩАДКІВ ВЗІРЕЦЬ»

На Аскольдовій могилі поховали їх —
Тридцять мучнів-українців, cлавних молодих...
На Аскольдовій могилі Український цвіт! —
По кривавій по дорозі нам іти у світ.
На кого посміла знятись зрадницька рука?
Квітне сонце, — грає вітер і Дніпро-ріка...

 На кого завзявся воїн? Боже, покарай!
Понад все вони любили свій коханий край.
Вмерли в Новім Заповіті з славою святих.
На Аскольдовій Могилі поховали їх.
                                                                      Павло Тичина, 1918 рік

Багатовікова історія українського народу, насамперед літопис життя і смерті народу-великомученика,  доля якого було досить лиха... Майже кожне століття, як свідчать давні джерела, розпочате голодними роками, наслідками епідемій, спустошливими війнами, чужоземними навалами. Людина має пам’ятати, звідки вона родом, де її коріння, глибоко знати історію свого народу, його мову, культуру.       

З метою вшанування   пам’яті про  юнаків, які героїчно загинули у бою  під Крутами 29 січня 1918 року; формування  у студентів почуття  патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого; виховання  почуття національної гідності,  гордості за свою Батьківщину та  розвитку мотивації, спрямовану на підготовку до захисту Вітчизни  на прикладі подвигу однолітків 29 січня 2018 року студентами груп № 11 та №12 під керівництвом кураторів Баркар Л.І. та Мирзи В.І. була проведена виховна година  за темою:  «Герої Крут – для нащадків взірець». З неприхованим сумом слухали студенти розповідь  своїх одногрупників Домброван Карину та Турицю Анастасію про подвиг українських юнаків, які своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України. Вони - студенти, курсанти, школярі - виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять героїв, що загинули під Крутами. До студентів груп звернувся Ілюхін В.А., заступник директора з виховної роботи коледжу і наголосив на тому, що в масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка, вона не є зразком військового мистецтва, а просто символом нескореного духу нашої нації. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.

Переглядів: 71 | Додав: mivan | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz