РеєстраціяВхід

Меню сайту

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Головна » 2018 » Лютий » 20 » І пам'ять серця, і вічний смуток…
12:13
І пам'ять серця, і вічний смуток…

15 лютого 2018року  – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-та  річниця виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан. Війна - це завжди жах, особливо коли молодим хлопцям доводиться виконувати інтернаціональний обов'язок, захищаючи спокій та мир у дружніх державах. В цей день у Відокремленому структурному підрозділі Ананьївський аграрно- економічний коледж Уманського національного університету садівництва відбулася зустріч студентів з воїнами-інтернаціоналістами, які проявили  героїзм та самопожертву під час виконання військового обов'язку в повоєнні роки на територіях понад двадцяти держав. Особливу увагу на зустрічі приділено вшануванню мужніх ветеранів війни в Афганістані.

Зустріч підготували та провели в актовій залі коледжу студенти 23 групи спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Маркетинг» під керівництвом куратора Ситник С.Г., студенти 31 групи спеціальності «Бухгалтерський облік» під керівництвом куратора Рирмак Г.І. та викладач інформатики та комп'ютерної техніки Мишевський В.М.

На зустріч були запрошені воїни-афганці  Ананьївського району, представники райвійськкомату,голова районної ради,міський голова.

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогненних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам'яті героїчні подвиги,приклади мужності , вірності військовому обов'язку, які проявили тисячі відданих синів і дочок України.

З усіх збройних конфліктів афганська війна була найжорстокіша та найкривавіша.

В бойових діях на території республіки  Афганістан брало участь понад 7,5 тисяч жителів Одеської області, з них загинуло 220 чоловік. Через горнило Афганської війни пройшли 86 жителів Ананьївського району. Четверо юнаків повернулися додому у сумнозвісних «чорних тюльпанах». Їхні імена викарбувані на монументі, що височіє в центрі міста. Це: Пироженко Максим, Гінкул Андрій, Секіраш Володимир та Непом'ящий Ігор. За період з 1989 по 2018 рік в районі померло 24 чоловіки, учасників бойових дій в Афганістані.

Студенти коледжу, розповідаючи про ті події, відзначили, що воїни-афганці -  це справжні патріоти, життя яких є невичерпним джерелом сили духу, вірності військовому братству,присязі, любові до рідної землі. Ветеранам були присвячені вірші, пісні у виконанні студентів коледжу, колишніх випускників Дубосарського Сергія, Андрійчука Сергія, практичного психолога Урсула Ігоря Валентиновича, викладача школи-гімназії  Жуматія  Романа, студента заочної форми навчання Рирмака Максима. Музичне  оформлення привітань здійснювалось під керівництвом Калантая  Павла Володимировича.  Всі виступи супроводжувались відео кліпами,  їх мультимедійне оформлення та супровід  забезпечив викладач Мишевський Володимир Михайлович. З привітанням до ветеранів звернувся заступник директора з виховної роботи Ілюхін Віктор Анатолійович.

Від імені всіх  воїнів – афганців до присутніх звернувся голова спілки ветеранського руху Маковецький Павло Семенович, який подякував за влаштоване свято та  вручив грамоти та подяки організаторам свята.

Куратори груп: Рирмак Г.І.,Ситник С.Г., викладач Мишевський В.М.

Переглядів: 67 | Додав: mivan | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz