РеєстраціяВхід

Меню сайту

ОПП

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Головна » 2018 » Грудень » 22 » Заходи щодо безпеки життєдіяльності студентів під час зимових канікул
12:24
Заходи щодо безпеки життєдіяльності студентів під час зимових канікул

Відповідно до пункту 13 розділу V Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2006 № 304 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від № 1514), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за № 1512/31380, та з метою посилення контролю за збереженням життя й здоров'я студентів у коледжі проведені заходи щодо підготовки та проведення зимових канікул, новорічних та різдвяних свят, а саме:

  1. Проведені інструктажі студентів з безпеки життєдіяльності під час зимових канікул, новорічних та різдвяних свят з реєстрацією у відповідних журналах інструктажу;
  2. Посилений контроль за режимом роботи коледжу освіти під час зимових канікул;
  3. Під час урочистих заходів з нагоди новорічних та різдвяних свят забезпечений вільний доступ до шляхів евакуації та первинних засобів пожежогасіння в приміщеннях святкових залів;
  4. Проведена роз’яснювальна робота серед студентів щодо правил поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, порядку надання потерпілим домедичної допомоги.

Велике значення у справі збереження народного достатку та безпеки життя мають заходи з попередження пожеж. 20 грудня 2018 року в коледж завітав наш випускник і, на теперішній час, лейтенант служби цивільного захисту Ананьївського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області Нікул О.П. з інформаційно-роз'яснувальною роботою щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят.

 

 

Переглядів: 89 | Додав: mivan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz