РеєстраціяВхід

Меню сайту

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Головна » 2017 » Лютий » 10 » Конференція на тему: «За нас ніхто планету не врятує»
16:07
Конференція на тему: «За нас ніхто планету не врятує»

9 лютого 2017 року студенти 11 групи під керівництвом куратора Мишевської Л.П. провели екологічну конференцію на тему: «За нас ніхто планету не врятує». Основною метою даного заходу стало обговорення екологічного стану планети Земля, причин її забруднення та пошук шляхів виходу із ситуації, яка склалася. Куратор та студенти хотіли привернути увагу до проблеми відходів, виховувати екологічну культуру молоді, почуття відповідальності за майбутнє планети.

Ми люди ХХІ ст.. і живемо в комфортному цивілізованому суспільстві. Але таке життя людства дуже погано відображається на екологічному стані планети Земля. Тому проблема захисту навколишнього середовища є однією з найважливіших сьогодні. Кожен українець  щороку створює до 250 кг твердих відходів, а в великих містах - 330-380 кг. Згідно даних екологів кількість відходів продовжує зростати. Якщо не за рівнем життя, то принаймні за кількістю побутових відходів, Україна не відстає від середньоєвропейського показника. Поступово наша країна перетворюється на смітник Європи.

Молодь – майбутнє нашої держави, і від того якою буде її екологічна свідомість залежить майбутнє України і всієї планети.  Учасники заходу хотіли донести до присутніх простий принцип  «Чисто не там де прибирають, а там, де не смітять». Впровадження замкненого циклу переробки відходів дозволить вирішити цю проблему.

Учасники конференції розповідали про досвід європейських країн щодо поводження з відходами і передовими технологіями їх переробки. Досягти рівня європейських держав цілком реально, але потрібен «господарський» підхід як на рівні держави, так і на місцях. Подібні заходи повинні поміняти ментальність студентів. Нам необхідно навчитися сортувати сміття і впроваджувати технології його переробки.

В ідеалі «Зелене життя» – це взагалі не забруднювати планету відходами, принаймні там, де це залежить від нас, ми можемо мінімізувати їх кількість.

Куратор Мишевська Л.П. дала декілька змістовних порад як зменшити кількість сміття, основними з яких є:

- відмова від одноразових поліетиленових виробів;

- зменшення об’ємів  відходів, шляхом стискання упаковок, пляшок та бляшанок;

- заборона спалювання сміття;

- дотримання принципу трьох R:  Reduce  (зменшуй споживання), Reuse (використовуй повторно), Recycle (переробляй).

Девізом кожного з нас має бути «Я зберігаю світ чистим, для майбутніх поколінь». Всі разом ми зможемо досягнути успіху і зробити нашу планету зеленою і блакитною, а Україну – європейською гідною країною.

 

 

Переглядів: 103 | Додав: mivan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz