РеєстраціяВхід

Меню сайту

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Головна » 2015 » Червень » 11 » Кращий студент коледжу 2015 року визначений
10:26
Кращий студент коледжу 2015 року визначений

Кращий студент коледжу 2015 року визначений

2 квітня 2015 року відбувся внутріколеджевий етап конкурсу «Студент року – 2015». Ставши вже традиційним, він проводився в нашому навчальному закладі у восьмий раз. Метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді, розвиток і реалізація творчих здібностей студентів, стимулювання їх зацікавленості до підвищення свого інтелектуального рівня. На цей раз за звання кращого студента року змагалися п’ять студентів: Барда Віталій (група 21), Зеленюк Яна (група 22), Ківель Анастасія (група 23), Кузнецова Олена (група 31), Савескул Вадим (група 12).

Конкурс проходив у чотири етапи. Перший етап – візитка - мав за мету познайомити глядачів з учасниками свята. У прозі та віршованій формі, за допомогою комп’ютерних презентацій, використовуючи музичне оформлення, студенти, що брали участь  у конкурсі, представляли себе та свою родину, розповідали про місце свого народження, майбутню професію, однокурсників і улюблених викладачів. Краще всіх на цьому етапі виступили Барда Віталій і Кузнецова Олена, отримавши від членів журі максимальні бали.

Розкрити інтелектуальний потенціал учасників мав за мету другий етап конкурсу – інтелектуальний. За лічені секунди студентам необхідно було знайти правильну відповідь на питання, що стосувалися життя та творчості Т.Г. Шевченка та інші питання, що належали до різних галузей знань.

Найкращі знання виявили Зеленюк Яна та Кузнецова Олена.

 

Великий пізнавальний інтерес і виховне значення  мав аналіз творчих робіт, в яких конкурсанти намагалися розкрити дуже важливі та актуальні на сьогодні теми: «Україна в серці моєму», «Я українець – я цим пишаюсь», «Україна – єдина країна». Вміння концептуально мислити, аналізувати суспільні, політичні та економічні процеси, власна національно-громадянська позиція автора, конкретні пропозиції щодо покращення і удосконалення всіх сфер життя українського суспільства – ось головні критерії, якими керувалися члени журі визначаючи кращі роботи. Найбільш цікавими та змістовними були роботи Барди Віталія та Кузнецової Олени.

 

 

Четвертий етап конкурсу – «світ моїх захоплень» викликав найбільш бурхливу реакцію глядачів, продемонстрував яскравість і різноманітність талантів його учасників. Величезне захоплення у присутніх викликали танок Кузнецової Олени та пісні у виконанні Зеленюк Яни і Ківель Анастасії. Неабиякі акторські здібності продемонстрували Барда Віталій і Савескул Вадим, які разом зі своїми друзями підготували мініатюри в жанрі театру студентських мініатюр.

За рішенням журі, кращим студентам 2015 року була визнана студентка 31 групи Кузнецова Олена. Всі учасники конкурсу були нагороджені грамотами та грошовими преміями.

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 188 | Додав: mivan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz