РеєстраціяВхід

Меню сайту

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Головна » 2015 » Червень » 9 » Тарас Шевченко – частина серця України
09:12
Тарас Шевченко – частина серця України

Тарас Шевченко – частина серця України

В актовій залі коледжу, 26 березня 2015 року, зібралися студенти та працівники, аби не просто вшанувати пам‘ять великого Кобзаря, а й відчути його невмируще слово серцем.

Під керівництвом викладача української мови та літератури Дуркоти Людмили Федорівни була проведена літературно-музична композиція «Тарас Шевченко – частина серця України». Викладач нагадала, що у березні місяці завдяки Т.Г.Шевченку ми маємо нагоду двічі згадати, що ми є українцями: в день його смерті та в день його пам‘яті. Минуло багато років від дня народження Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе між нами. Шевченко – це наша душа, наша мудрість, наша сила. Доля Тараса і доля України – невіддільні. Сьогоднішня Україна, без перебільшення, постала завдяки шевченківському незламному духу, його думкам і українському слову.

Студенти коледжу, а саме: Поян Аліна, Постернацька Карина, Кушнір Олександр, Березецька Юлія, Якубенко Наталя, Шулікова Дана та викладач Боцуляк М.П. декламували вірші самого Кобзаря та вірші інших авторів про великого генія. Присвячений Тарасу Шевченку власний вірш-роздум декламувала працівник коледжу Кучерява Карина.

Студенти Сірий Віктор, Закрижевська Катерина, Зеленюк Яна, Ткачук Ігор виконували пісні «Зоре моя вечірняя», «Тече вода в синє море», «Моя Україна», «Рідна Україна».

Ведучі свята Мержиєвський Андрій та Шулікова Дана нагадали присутнім, що Шевченкове свято – то кришталево-чисте свічадо. 201 рік минає від того дня, коли українка-кріпачка дала світові генія, але він не віддаляється, а наближається.

Шевченкова поезія давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу. Присутні  здійснили невеличку віртуальну подорож до пам‘ятників Шевченку в Україні та світі. А на завершення свята студентка Остапчук Карина продекламувала вірш «Заповіт» Великого Кобзаря, який є заповітом для нас, українців, у справі збереження мови народу, звичаїв, пісень, любові до рідної землі та свого народу.

 

Переглядів: 167 | Додав: mivan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz