РеєстраціяВхід

Меню сайту

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Головна » 2016 » Квітень » 21 » Відкрите підсумкове заняття з навчальної практики з фінансового обліку
11:24
Відкрите підсумкове заняття з навчальної практики з фінансового обліку

Формування  професійної компетентності  неможливе без виробничого досвіду. Тому викладач  Грубова І.А.  своє відкрите підсумкове заняття  з навчальної практики з фінансового обліку  підготувала і провела  із застосуванням  кейс-методу, який  передбачає  обговорення та вирішення  виробничих ситуацій та проблемних завдань  викладачем і студентами.

На початку заняття викладач розподілила  посади студентам, за якими вони повинні були вирішити ситуації в межах своєї посади.

Виробничі завдання були розроблені  на основі реального матеріалу та відображали основні етапи виробничої діяльності підприємства, результати яких фіксувались у первинних документах та облікових регістрах. В ході обговорення викладач допомагала студентам розмірковувати, дискутувати, не нав’язуючи свою думку.

За допомогою проблемних питань, спонукання студентів відмовитися від поверхневого мислення та залучення їх у процес аналізу викладач розвивала аналітичне та  критичне мислення, уважність, формувала вміння  логічно висловлювати думки та доводити їх правильність.

Як висновок,  студенти усвідомили, що ризик прийняття рішень лежить безпосередньо на них.

При обговоренні заняття присутні викладачі відмітили, що  студенти були зацікавлені, вмотивовані, активно брали участь  у вирішенні проблемних завдань та прийнятті рішень.

 

Переглядів: 197 | Додав: mivan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz