РеєстраціяВхід

Меню сайту

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Головна » 2016 » Лютий » 18 » Відкрите заняття - Організаційна технологія навчання
14:31
Відкрите заняття - Організаційна технологія навчання

Не в кількості знань полягає освіта, а в повному розумінні й майстерному застосуванні

 всього того, що знаєш.

   А. Дістервег

Процеси докорінної зміни економічних відносин, що відбуваються в нашому суспільстві, безпосередньо впливають  на формування майбутніх спеціалістів ВНЗ, зокрема бухгалтерського обліку. Тому формування фахової підготовки компетентності майбутніх спеціалістів бухгалтерського обліку – це один із шляхів до вирішення питань ефективного управління, можливості використовувати передові світові технології.  У підготовці професіоналів – бухгалтерів важливо щоб вони були здатні як забезпечувати функціонування відносин, так і проводити комплексний аналіз і розрахунок показників фінансової діяльності підприємств, формувати відповідні професійні ситуації, давати пропозиції, необхідні для прийняття оперативних і поточних управлінських рішень. У зв’язку з цим загальною проблемою для освіти ВНЗ є формування фахової компетентності у студентів – майбутніх спеціалістів бухгалтерського обліку.

16.02.2016 р у ВСП Ананьївський аграрно-економічний коледж Уманського НУС було проведено відкрите заняття з дисципліни « Економіка підприємства» за темою «Земельні ресурси сільського господарства» в групі 21 за спеціальністю 5.03050901 «Бухгалтерський облік» викладачем вищої категорії Молошник Нелею Вадимівною.

Заняття проводилося за допомогою мультимедійних засобів навчання, що  сприяло актуалізації опорних знань студентів. Були встановлені партнерські стосунки зі студентами, спільно було визначено завдання для досягнення конкретної мети.

    Вміння і навички, які набули студенти після проведення заняття з дисципліни «Економіка підприємства» по темі «Земельні ресурси сільського господарства», допоможуть майбутнім фахівцям з бухгалтерського обліку здійснювати своєчасний облік та контроль за земельними ресурсами сільського господарства в цілому та підприємства конкретно. Вміло використовувати знання з права власності на земельну ділянку, земельного кодексу, вмінням обчислювати орендну плату за землю та земельний податок, визначати показники ефективності використання землі, вмінням оформлення Державного акту на землю і вірно користуватися земельною ділянкою, яку по праву можна одержати в спадщину від рідних та батьків.

Викладач Молошник Н.В. проявила високий рівень педагогічної майстерності та професіоналізму, що  в свою чергу, забезпечило високу активність і самостійність студентів у вивченні земельних ресурсів. Студенти справилися з поставленими завданнями і показали достатньо високий рівень фахової підготовки.

    При обговоренні відкритого заняття в методичному кабінеті коледжу, директор Прижбило В.О., заступник директора з навчально – виробничої роботи Космінський Ю.Є., голова циклової комісії природничо-наукової,загальноекономічної та професійної підготовки Ситник С.Г., зав. методичного кабінету Мирза В.І., голова циклової комісії  професійної підготовки Бабій О.М.,  викладачі - Туріца Л.М., Шалар В.І., Грубова І.А., Мишевський В.М., Філіпчук К.І., Берновега О.А., завідувач відділення Корольова Л.А., дійшли до висновку, що викладач Молошник Н.В., має достатню професійну компетентність та творчий потенціал в застосуванні сучасних методів навчання. Адже сучасний рівень розвитку українського суспільства потребує підготовки мобільного та ініціативного, відповідального та самостійного, з умінням творчо мислити працівника, фахівця – господаря суспільного і приватного виробництва, здатного до самоосвіти, самовиховання та самовдосконалення.   

Ситник С.Г

Молошник Н.В

Переглядів: 179 | Додав: mivan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz