РеєстраціяВхід

Меню сайту

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Головна » 2015 » Червень » 11 » Відкрите заняття-презентація з української літератури
10:49
Відкрите заняття-презентація з української літератури

Відкрите заняття-презентація з української літератури

16 квітня викладач української мови та літератури Дуркота Л.Ф. разом зі студентами 1-го курсу, 11 групи провела відкрите заняття-презентацію з української літератури за темою: «Життєвий та творчий шлях Уласа Самчука. Роман «Марія» - перший в українській літературі художній твір про страшний голодомор 1932-33 років»

Під час заняття Людмила Федорівна ознайомила студентів з життєвим та творчим шляхом письменника-емігранта, розкрила особистість цієї людини. Студенти та викладач проаналізували роман «Марія», розкрили тему голодомору 1932-33 років. Під час проведення заняття студенти декламували напам‘ять поезії, присвячені Уласу Самчуку «Твоя Волинь», «Уласові Самчуку», «Бринить свіча» та уривок з поеми «Марія» Тараса Шевченка. Студенти визначали основні сюжетні лінії, пов‘язані з різними долями героїв роману; висловлювали власні роздуми про їх вчинки, власні судження з приводу того, що стосується духовності, протистояння добра і зла в житті людини; зачитували інформаційні повідомлення про письменника-емігранта; наводили історичні довідки про Голодомор; зачитували власні твори-роздуми на теми: «Трагічна доля Марії», «Марія – це вічне добро», «Філософське осмислення тисячолітніх сімейних традицій».

На прикладі історії власного народу, а саме на творчості Уласа Самчука на занятті у студентів розвивалося зв‘язне мовлення та творчі здібності, формувалися вміння висловлювати свою думку й аргументувати її; виховувалися національна свідомість, співчуття, любов до рідного народу та Батьківщини.

Переглядів: 229 | Додав: mivan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz