РеєстраціяВхід

Меню сайту

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Головна » 2017 » Березень » 31 » Відкрите заняття з дисципліни «Технологія галузі»
09:58
Відкрите заняття з дисципліни «Технологія галузі»

Тема заняття: «Породи, продуктивність і відтворення поголів’я великої рогатої худоби»

Відкрите заняття – це одна з форм педагогічного контролю, метою якого є вивчення рівня професійної компетенції та педагогічної майстерності викладача з метою подальшого удосконалення викладацької діяльності.

Під час проведення відкритого заняття відбувається показ кращого досвіду, пропаганда нових педагогічних надбань і актуальних питань методики.

30 березня у групі №22 було проведено відкрите заняття викладачем Туріцею Л.М. у вигляді інтерактивної лекції.

Метою заняття було: ознайомити   студентів з основними плановими породами великої рогатої худоби, їх характеристикою та факторами, що впливають на молочну і м’ясну продуктивність, тривалістю продуктивного використання корів в господарствах та способами і методами розведення великої рогатої худоби, забезпечити отримання спеціальних знань для оволодіння майбутньою спеціальністю, прищепити професійні якості, уважність, відповідальність, осмислене  ставлення до роботи, активізувати діяльність студентів на занятті шляхом застосування інноваційних технологій та міжпредметних зв’язків, розвивати у студентів пам’ять, уяву, логічне мислення, креативні задатки та здібності.

На занятті використовувалися різноманітні методи навчання: бесіда, демонстрація, пояснення, вирішення проблемних завдань, самостійна робота малими групами, випереджувальне домашнє завдання.

Навчальний матеріал подавався у вигляді презентації. Заняття було цікавим та корисним, оскільки в майбутній професії вони зможуть використовувати набуті знання та навички, отримані при вивченні даної дисципліни.          

      

Переглядів: 75 | Додав: mivan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz