РеєстраціяВхід

Меню сайту

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Головна » 2016 » Березень » 2 » Відкрите заняття з інформатики та комп'ютерної техніки
15:09
Відкрите заняття з інформатики та комп'ютерної техніки

Однією з найбільш істотних змін у веденні бухгалтерського обліку на підприємствах останнім часом є широке використання автоматизації і різних програмних продуктів. Це дозволяє істотно зменшити трудомісткість різних процесів. Проте тут є і декілька негативних моментів. По-перше, вартість таких програм, особливо для малих підприємств або таких, які тільки починають свою діяльність, досить висока. Крім того, вони досить складні в освоєнні і вимагають від бухгалтерів значного часу на їх освоєння і вивчення.
Одним з варіантів, з одного боку, автоматизації ведення бухобліку, а з іншого боку — здешевлення цього процесу і спрощення його для окремих бухгалтерів є використання можливостей Microsoft Excel.

1 березня 2016 року в лабораторії інформатики та комп’ютерної техніки викладачем вищої категорії Мишевським Володимирем Михайловичем проведено відкрите практичне заняття з дисципліни: «Інформатика та комп’ютерна техніка» на тему: «Робота з табличним процесором Microsoft Excel» з використанням програми керування комп’ютерними класами Netop School.

Визначена мотивація навчальної діяльності, а саме використання теоретичних знань на практиці для досягнення поставленої мети, що буде наслідком розуміння необхідності використання  Microsoft Excel, як єдиного додатку проведення автоматизованих математичних розрахунків.

З метою закріплення теоретичного матеріалу, актуалізації опорних знань і практичного досвіду студенів продемонстрований навчальний відеофільм «Розрахунки в Excel» та проведено фронтальне опитування.

Під час практичної частини студенти показали хороший рівень знань, що в свою чергу впливає на розуміння необхідності формування у майбутніх бухгалтерів сучасного рівня інформаційної та комп'ютерної культури, набуття практичних навичок роботи на сучасній комп'ютерній техніці і використання сучасних інформаційних технологій для розв'язання різноманітних задач в практичній діяльності за фахом.

Підведені підсумки заняття та визначено домашнє завдання, яке передбачає використання електронного простору Інтернет.

Під час обговорення на засіданні циклової комісії природничо-наукової, загальноекономічної та професійної підготовки викладачі, які були присутні на занятті, відзначили добру психологічну атмосферу, вміння викладача подати матеріал зрозумілою для студентів мовою, різноманітність використаних викладачем методичних прийомів для досягнення поставленої мети.

Ухвалили, що заняття викладача вищої категорії Мишевського В.М. проведене на високому науково-методичному рівні.

Переглядів: 251 | Додав: mivan | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz