РеєстраціяВхід

Меню сайту

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Головна » 2017 » Листопад » 17 » Вітаємо з перемогою!
10:04
Вітаємо з перемогою!

Одним із найважливіших завдань на шляху вдосконалення системи освіти в умовах використання інформаційних технологій  є практичне навчання студентів основним прийомам облі­кової роботи в сучасних умовах. Головною складовою ланкою для підвищення якості підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю 071  “Облік і оподаткування” (за ОПП “Бухгалтерський облік”) та набуття студентами практичних навичок є функціонування при навчальних закладах лабораторії “Навчальна бухгалтерія ”.

Навчальна бухгалтерія є методично-практичним центром організації роботи студентів. Практичне навчання студентів – це складова частина освітнього процесу, ефективна форма професійної підготовки майбутнього спеціаліста, що сприяє закріпленню і поглибленню знань, одержаних студентами в процесі теоретичної підготовки.

З метою підвищення якості практичної підготовки студентів аграрних вищих навчальних закладів, впровадження нових форм і методів у процес набуття майбутніми фахівцями професійних умінь і навичок, виявлення та поширення кращого досвіду 14 листопада 2017 року проводився  огляд-конкурс на кращу організацію роботи лабораторії “Навчальна бухгалтерія” зі спеціальності “Облік і оподаткування” (за ОПП “Бухгалтерський облік”) на базі Кропивницького коледжу механізації сільського господарства, в якому взяли участь 9 навчальних закладів України. За підсумками  конкурсної комісії лабораторії “Навчальна бухгалтерія” ВСП Ананьївський аграрно-економічний коледж УНУС посіла ІІІ місце. Була проведена велика організаційна та підготовча робота до участі у конкурсі завідувачем лабораторією навчального закладу Баркар Людмилою Іванівною та головою циклової комісії викладачів дисциплін професійної підготовки Бабій Оленою Михайлівною. Активно допомагали і підтримували колеги Грубова І.А., Сагайдак К.І., Мержиєвський К.В., Філіпщук К.І., завідувач відділення Корольова Л.А. та  завідувач навчально-  методичного кабінету Мирза В.І.

Переглядів: 105 | Додав: mivan | Рейтинг: 3.5/4
Всього коментарів: 0
avatar

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz