РеєстраціяВхід

Меню сайту

ОПП

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Погода
Ананьев (г.)

Урядові сайти


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Головна » 2018 » Лютий » 3 » Володимир Сосюра. Життєвий і творчий шлях. Патріотичні мотиви в поезіях та інтимна лірика
14:54
Володимир Сосюра. Життєвий і творчий шлях. Патріотичні мотиви в поезіях та інтимна лірика

6 січня  виповнилося 120 років відтоді, як народився напівзабутий нині поет Володимир Сосюра.

А про його життя і творчість можна ставити аншлагові вистави, знімати захопливі фільми й видавати бестселерові книжки. Вийшовши з робітничого середовища, поет назавжди злився зі своїм народом, завжди служив Вітчизні. В одній з своїх поезій він сказав:

Як в дні негод і в час побідний,

Коли ми гроз пройшли межу,

Так і тепер, мій краю рідний,

Тобі я піснею служу.

 

Служу, аж поки дишуть груди,

Тобі у радості й журбі.

Ну, а коли мене не буде,

Пісні залишаться тобі.

 

З метою ознайомлення з життєвим і творчим шляхом Сосюри – одного з найтонших і найпроникливіших ліриків ХХ століття; показати багатство мови поета; охарактеризувати тематику його творів; виховувати любов до рідної мови та Батьківщини; розвивати мову і мислення 01 лютого 2018 року викладачем української мови і літератури  Боцуляк Людмилою Федорівною були проведені заняття у групах першого курсу за участі завідувача бібліотеки Дудник Людмили Григорівни, яка підготувала виставку творів поета. Незважаючи на те, що від дня смерті поета минуло 120 років, група літературознавців підготувала монографічну розповідь про життя та творчу  діяльність поета, з якою викладач і ознайомила студентів коледжу.

Натхненні пісні Володимира Сосюри лишилися нам, вони назавжди увійшли до скарбниці культури українського народу і стали свідченням високого патріотизму поета, його  безмежної віри в щастя людей на землі.

Переглядів: 151 | Додав: mivan | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Ананьївський коледж
Безкоштовний хостинг uCoz